Przedszkole Publiczne Nr 26 w Rzeszowie

Kalendarz imprez przedszkolnych

Kalendarz imprez i uroczystości w przedszkolu w roku szkolnym 2020/21

Miesiąc  Impreza/ uroczystość / konkurs / program edukacyjny Osoba odpowiedzialna za realizację  Grupy / udział
 Wrzesień- czerwiec Ogólnopolski projekt podróżniczy
“Choć niewiele mamy lat to zwiedzamy cały świat”
D. Pacześniak  Gr. IV
 Wrzesień – czerwiec

 

 Program ,,Czytające Przedszkola,,
w ramach kampanii społecznej
,,Cała Polska czyta dzieciom,,
Krystyna Leńczuk – Dobrzańska  Wszystkie grupy
 Wrzesień – czerwiec Realizacja programu plastycznego
Moje artystyczne przygody
E. Bardon – Marciniak  Gr. III
 Październik-maj

 

 

Międzynarodowy Projekt Czytelniczy
“Magiczna moc bajek”
J. Torbiak

 

 Gr. IV

 

 Październik-czerwiec

 

Ogólnopolski projekt edukacyjny
“Serdeczna karteczka”
D. Pacześniak  Gr. IV
 Październik-maj Akcja
“Mały Miś w świecie wielkiej literatury”
M. Stachiewicz,
K. Dobrzańska

E. Marciniak
E. Bęben

Gr. II


Gr. III

Październik

Dzień Marchewki 

 

M. Stachiewicz
K. Dobrzańska 
Wszystkie grupy
Pasowanie na Przedszkolaka  M. Stachiewicz
K. Dobrzańska
Gr. II

 

Święto dyni M.Burek,
J.Szwast 
Gr. I a

 

Przegląd piosenki dziecięcej
“Rozśpiewane przedszkolaki”
D.Pacześniak, J.Torbiak  Gr. IV


Listopad
Przegląd piosenki patriotycznej 

 

M. Moskwik  Wszystkie grupy
Akademia Zdrowego Przedszkolaka 

 

M.Szostek
M.Moskwik 
Wszystkie grupy
Grudzień
Mikołajki

 
Rodzinny konkurs plastyczny pt. Świąteczna kartka Bożonarodzeniowa

Wychowawczynie grup I – IV

 

M. Stachiewicz
K. Dobrzańska

Wszystkie grupy

 
Gr. II

Wigilia Wychowawczynie grup I- IV Wszystkie grupy
Międzyprzedszkolny konkurs świąteczny na najciekawsze ozdoby choinkowe 

 

J.Torbiak D. Pacześniak E.Marciniak E.Bęben  Wszystkie grupy
oraz

Międzyprzedszkolny 

Styczeń
Dzień Babci i Dziadka 

 

Wychowawczynie grup I- IV Wszystkie grupy
Przedszkolne Jasełka

 

J.Torbiak D.Pacześniak Gr. IV – dla pozostałych grup
Konkurs plastyczny
“ZIMA PIĘKNA PANI”
M.Burek,
J.Szwast
Wszystkie grupy
Luty
Miesiąc bezpiecznego Internetu 

 

J.Torbiak D. Pacześniak Gr. IV
Marzec
Przedszkolny konkurs recytatorski
„Dbam o zdrowie”
M. Stachiewicz
K. Dobrzańska 
Wszystkie grupy
Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny  ,,Pani wiosna,, 

 

K. Dobrzańska
M. Burek 

 

Wszystkie grupy
oraz
Międzyprzedszkolny 

 

Rodzinny konkurs plastyczny
“Eko – instrument muzyczny” 
E.Marciniak
E.Bęben
Gr. III 

 

Kwiecień
Program ekologiczny
“Kubusiowi Przyjaciele Natury”
M. Stachiewicz Wszystkie grupy
Wyjazd do Teatru MASKA Wychowawczynie
gr. I- IV
Wszystkie grupy
Konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną M. Szostek Gr. I
Dzień Ziemi D. PacześniakJ. Torbiak Gr. IV
Konkurs plastyczny
“Postacie z baśni”
J.Torbiak D. Pacześniak  Gr IV, Klasa 1 
Maj
Święto Rodziny Wychowawczynie
gr. I- IV
Wszystkie grupy
Rodzinny konkurs plastyczny
“Przyroda w kolorach”
M.Burek,
J.Szwast
Gr. I a
Dzień flagi – kolorowy korowód Wychowawczynie
gr. I- IV
Wszystkie grupy
Czerwiec
Pasowanie na Przedszkolaka 

 

M.Burek, J.Szwast 

M.Szostek N.Paściak

Gr Ia,
Ib
 

Dzień chemika 

 

M.Burek, J.Szwast 

 

 

Gr. I a

Olimpiada Przedszkolaka

 

E.Marciniak
E.Bęben

 

Wszystkie grupy
Wycieczka na zakończenie przedszkola J.Torbiak D. Pacześniak 

E.Marciniak
E.Bęben

Gr. IV
Gr. III
Program edukacyjny
„Od uprawy do potrawy”
M.Burek, J.Szwast  Gr. I a